Englishنقشه پرتالصفحه اصلیایران
 
فاصلهاطلاعیه هافاصلهمیز خدمات الکترونیکی سازمان هواشناسیفاصلهارتباط با مافاصلهدرباره مافاصلهنظر سنجی سازمان هواشناسیفاصلهسوالات متداول
اخبار

مهندس عبدالرسول صفری مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری از اداره کل هواشناسی استان اصفهان بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان اصفهان در این بازدید دکتر جعفری معاون مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری اصفهان هم حضور داشتند و دیدار با مهندس حمیدرضا خورشیدی مدیرکل استان اصفهان شروع این بازدید بود.

مهندس خورشیدی ضمن عرض خیرمقدم در مورد اهمیت وظایف هواشناسی به عنوان یک دستگاه خدمت رسان تخصصی و چگونگی ارایه خدمت کاربردی به کاربران مختلف مطالبی را بیان کردند.

وی در ادامه به بررسی مسائل و مشکلات هواشناسی در حوزه پدافند غیر عامل پرداخت و خواستار توجه ویژه مسئولان امر در خصوص مشکلات مطرح شده و بررسی و پیگیری جدی آنها شد.

در ادامه مهندس صفری از هواشناسی به عنوان یک دستگاه پیشرو در امر خدمت رسانی به مردم و جامعه یاد نمود و ارایه آمار و داده های به موقع را لازم و ضروری برشمرد.

وی به کمبود ها و مشکلات اشاره نمود و  گفت: می توان با به حداقل رساندن اینگونه مشکلات ، دستگاه های خدمت رسان را یاری نمود. تا بتوانند بهتر و بیشتر به وظایف خود عمل نمایند.

بازدید از ایستگاه سنجش آلودگی هوا، مرکز دیتا سنتر و خودرو مدیریت بحران و ایستگاه خودکار سیار از برنامه های مدیرکل پدافند غیر عامل در هواشناسی بود.

307
1400/07/28
۱۴۰۱ شنبه ۳۱ ارديبهشت
ارتباط با مدیر کل
ارتباط با مدیر کل
اطلاعیه هواشناسی استان اصفهان
اطلاعیه
فروش برخط داده های تخصصی
فروش برخط داده های تخصصی
اخرین تصویر ماهواره

ورود اعضا
شناسه کاربري
کلمه رمز

کدامنیت  forget کلمه رمز را فراموش کرده ام
register ثبت نام

Powered by DorsaPortal