Englishنقشه پرتالصفحه اصلیایران
 
فاصلهاطلاعیه هافاصلهمیز خدمات الکترونیکی سازمان هواشناسیفاصلهارتباط با مافاصلهدرباره مافاصلهنظر سنجی سازمان هواشناسیفاصلهسوالات متداول
اخبار
 

ملاقات مدیرکل محترم هواشناسی استان اصفهان با فرماندارمحترم شهرستان نایین

 

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان اصفهان آقای مهندس خورشیدی مدیرکل محترم هواشناسی استان اصفهان با جناب آقای نصرتی فرماندار محترم شهرستان نایین ملاقات کرد.

در این دیدار جناب آقای مهندس خورشیدی مدیرکل هواشناسی استان ضمن بیان آخرین وضعیت ایستگاه ها و زیرساخت های هواشناسی در سطح شهرستان نایین، بر لزوم در نظر گرفتن اعتبارات در کمیته برنامه ریزی شهرستان به منظور نگهداری، ارتقا و خودکارسازی تجهیزات موجود تاکید کرد. ایشان راه اندازی ایستگاه هواشناسی خودکار انارک و بلان را از اولویت های اصلی هواشناسی شهرستان بیان نمود و اظهار داشت کلیه تجهیزات ایستگاه هواشناسی خودکار انارک خریداری شده و در صورت واگذاری زمین و انجام برخی اقدامات زیرساختی توسط شهرداری و بخشداری انارک، این ایستگاه در اسرع وقت راه اندازی خواهد شد. البته بحث واگذاری زمین استاندارد برای این منظور نیز با همکاری اداره کل راه و شهرسازی استان درحال پیگیری است.

همچنین در این دیدار جناب آقای مهندس نصرتی فرماندار نایین ضمن تقدیر از خدمات هواشناسی شهرستان به ویژه در حوزه اطلاع رسانی هشدارهای جوی، بر اهمیت نقش هواشناسی در مباحث مدیریت بحران تاکید نمود و نسبت به پیگیری و تصویب اعتبارات برای هواشناسی در کمیته برنامه ریزی شهرستان در حد امکان قول مساعد داد.

 
 
 
 
 
1397
1400/03/19
۱۴۰۰ شنبه ۲۷ شهريور
ارتباط با مدیر کل
ارتباط با مدیر کل
اطلاعیه هواشناسی استان اصفهان
اطلاعیه
شورای اقامه نماز هواشناسی اصفهان
فروش برخط داده های تخصصی
فروش برخط داده های تخصصی
اخرین تصویر ماهواره

ورود اعضا
شناسه کاربري
کلمه رمز

کدامنیت  forget کلمه رمز را فراموش کرده ام
register ثبت نام

Powered by DorsaPortal